unilevel (unilevel) wrote,
unilevel
unilevel

К предыдущему. О "прозрении" Русланы.
Вот свежий материал в ukrinform.ua под говорящим заголовком "Руслана: Наш головний ворог - Путін. Давайте схопимо його за хвіст"
Цитата:
"Після візиту до Захарченка я вірю в те, що там є люди, які чітко переконані, що вони захищають свою землю. Від Захарченка ми почули таке: «Ми стояли разом на Майдані, ми аплодували вам стоячи, а потім це все почалося... Ми просто не хочемо, щоб в Україні була ця олігархічна мразь... Ваші патріоти за це воюють, і ми за це воюємо». Так виходить, що це нас об'єднує! Він каже: «Я за свою землю стою». Люди воюють, але патріот до патріота має якусь повагу".
И еще:
"Нас тоді реально обстріляли. І російські ЗМІ миттєво видали інформацію, що на Захарченка було скоєно замах. І ніхто не здогадувався, що в ту мить поруч з Захарченком була бандерівка Руслана (сміється)... І , що характерно, він думає, що нас обстріляли українці, а я думаю, що росіяни..."
Перевод, полагаю, не нужен. Ясно, да? Та самая "третья сила", которая стреляля на майдане и в митингующих, и в "Беркут" действует и сейчас. И эта сила - это мы с вами, дорогие. Наша страна. Так заявляет Руслана.
Интересные дела. Такой привлекательный лозунг сейчас будут подкидывать, старый, общий, работающий - "долой олигархов!" Как будто Руслана не с ними терлась все это время.
Ну, а кто тут "злой антинародный олигарх", а кто - "добрый народный" решают, пожалуй, не на майданах и не в Киеве.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments